Awizowane składy na mecz Enea Polonia Piła - Unia Tarnów

20.07.2023   Autor: Redakcja
472---42
Poznaliśmy awizowane składy Enea Polonii Piła oraz Unii Tarnów na najbliższy mecz ligowy. Żużlowcy wyjadą na pilski tor w niedzielę o godz. 16.30.

Po emocjach związanych z drugą rundą IMP na żużlu w Pile przyszedł czas na powrót do zmagań ligowych. W najbliższej kolejce II ligi zmierzą się ze sobą Enea Polonia Piła oraz Unia Tarnów. Trenerzy obu ekip zdecydowali już kogo awizują do składów na to spotkanie. 

Trener Waldemar Cisoń zdecydował się na Daniela Hendersona, Petera Ljunga, Marcina Jędrzejewskiego, Olega Michailowa, Adriana Cyfera oraz Dana Gilkesa i Bartosza Głogowskiego. Jedyną niewiadomą jest pozycja rezerwowego. W składzie zabrakło tym razem Artura Mroczki. Z kolei Stanisław Burza nie zdecydował się jeszcze kogo postawi w formacji juniorskiej obok Daniela Klimy
W pierwszym meczu wiosną w Tarnowie Jaskółki zwyciężyły 59:31. Mecz w Pile dla obu drużyn ma ogromne znaczenie w walce o play-off. Zwycięstwo ekipy gospodarzy przedłuży ich marzenia o pierwszej czwórce po rundzie zasadniczej. O tym samym marzą goście, choć oni do realizacji tych marzeń są nieco bliżej od polonistów. Oba zespoły w tabeli dzieli różnica jednego punktu. 
 

Grupa Azoty Unia Tarnów
1. Rene Bach
2. Marko Lewiszyn (U24)
3. Matic Ivačič
4. Paweł Miesiąc
5. Ernest Koza
6.
7. Daniel Klima
8.

Enea Polonia Piła
9. Daniel Henderson
10. Peter Ljung
11. Marcin Jędrzejewski
12. Oleg Michaiłow (U24)
13. Adrian Cyfer
14. Daniel Gilkes
15. Bartosz Głogowski
16.

fot. Enea Polonia Piła

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group