Dzień Dziecka w Pilskim Muzeum Wojskowym

29.05.2023   Autor: Redakcja
285---29
Pokaz nowego eksponatu wojskowego, wystawy stałe, gry i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami - tak będzie wyglądał Dzień Dziecka w Pilskim Muzeum Wojskowym. Miłośnicy wojskowości zapraszają najmłodszych w najbliższą sobotę, 3 czerwca na pilskie lotnisko. 

- Jak co roku stawiamy na aktywne, rodzinne spędzenie tego wyjątkowego dnia. Wykonacie wspólnie kolejną misję bojową w terenie. Wśród tych, którzy powalczą o zaliczenie wszystkich zadań rozlosujemy atrakcyjne nagrody. Dodatkowo wystawa sprzętu wojskowego oraz wojskowa grochówka z kuchni polowej - zachęcają organizatorzy. 
Świętowanie rozpocznie się o godzinie 14.00 i potrwa do 18.00. Główną atrakcją będzie pokaz nowego eksponatu związanego z historią Piły. 

- Zapowiadaliśmy, że to będzie rok wielkich powrotów. Po trzech dniach pracy przetransportowaliśmy do Piły coś ciekawego, związanego z historią militarną naszego miasta. Czy to będzie wóz opancerzony, czy samolot, a może czołg? Na tą chwile jest to ściśle tajne, dowiecie się dopiero o 14.30 - zapowiada Przemysław Olszyński, dyrektor Pilskiego Muzeum Wojskowego.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group