TV ASTA zdobyła 2 nagrody w ogólnopolskim konkursie!

25.05.2023   Autor: Artur Maras
890---111
TV ASTA w ogólnopolskim konkursie “To nas dotyczy” zdobyła dwie nagrody. Jesteśmy także na piątym miejscu w kraju pod względem oglądalności stacji lokalnych.

Nagrody wręczono podczas dorocznej gali Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej w Sopocie. Pierwszą za materiał w kategorii NEWS "Kawa z kłaczkiem", przygotowany przez Magdalenę Grzegorzewską, a drugą za reportaż autorstwa Agnieszki Kledzik "Naturalnie w lesie. Grób księżniczki". Konkurencja była spora.

– Materiałów we wszystkich kategoriach było blisko 90. To, co mi jurorzy mówili i prosili, aby to podkreślić, to to, że mieli problem z wyborem tych najlepszych. W tym roku te materiały były na naprawdę wysokim poziomie – podkreśla Ewa Michalska, dyrektorka konkursu "To Nas Dotyczy".

Konkurs zorganizowały Polska Izba Komunikacji Elektronicznej wraz z Polską Fundacją Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej „Piksel” oraz Fundacją Fundusz Telewizji Lokalnych. W trakcie poniedziałkowej gali przedstawiono także wyniki najnowszego badania oglądalności stacji lokalnych i regionalnych zrealizowanego przez Krajowy Instytut Mediów. W badaniu uwzględniono ponad 130 kanałów. TV ASTA uplasowała się w czołówce.

– Jesteśmy piątą telewizją regionalną w Polsce pod względem wyników oglądalności i rozpoznawalności, co nas bardzo cieszy. Tym bardziej, że nad nami są głównie większe ośrodki, czyli Poznań, Lublin, Łódź – z bardzo dużą liczbą ludności – komentuje sukces Paweł Różycki, dyrektor programowy TV ASTA.

TV ASTA ogląda regularnie ponad 160 tys. osób w Pile i regionie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group