Wystawa: Ciesz się życiem i działaj z pasją!

24.05.2023   Autor: Redakcja
432---407
Wystawę prezentującą twórczość artystów profesjonalnych i nieprofesjonalnych, zrzeszonych w Stowarzyszeniu Nauczycieli Twórczych JELO w Pile, będzie można od jutra obejrzeć w Galerii Labirynt PSM L-W przy ulicy Sikorskiego.

Stowarzyszenie Nauczycieli Twórczych JELO działa w Pile od 2005 roku, a jego celem jest nie tylko rozwijanie pasji, ale też dzielenie się nimi.

– Jest to grupa osób zajmujących się profesjonalnie i amatorsko rozwijaniem swoich pasji twórczych. Wśród nich są zajmujący się malowaniem obrazów w różnych technikach: olejnej, akrylowej, akwarelowej, pasteli, kolażu, a także zajmujący się grafiką, fotografiką, wycinanką, papieroplastyką, scenografią, rzeźbą, ceramiką, tkactwem, jubilerstwem itp. Nie brakuje też tych, którzy zajmują się słowem mówionym i pisanym oraz grających na instrumentach muzycznych – czytamy o stowarzyszeniu w opisie wydarzenia, który znalazł się na stronie Działu Animacji Kulturalno-Rekreacyjnej PSM L-W w Pile.
Wernisaż tegorocznej wystawy pod hasłem „Ciesz się życiem i działaj z pasją!” odbędzie się w czwartek, 25 maja, o godzinie 18.00 w Galerii Labirynt PSM L-W przy ulicy Sikorskiego 33.

fot. Galeria Labiry

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group