Szymon Hołownia chce rozmawiać o Polsce

22.03.2023   Autor: Artur Maras
740---188
Szymon Hołownia przyjedzie do Piły. Na razie to jedyne miasto w Wielkopolsce, które odwiedzi lider Polski 2050 w ramach swojego objazdu po kraju. Otwarte spotkanie z mieszkańcami odbędzie się w czwartek, 23 marca, w pilskim Młodzieżowym Domu Kultury. Początek o godz. 18.00.

– To spotkanie ma na celu porozmawianie z lokalną społecznością, mieszkańcami, aby mieszkańcy mogli wymienić swoje poglądy z Szymonem Hołownią, wysłuchać, co Szymon Hołownia i Polska 2050 ma do zaproponowania, jak również, co mieszkańcy Piły i Polski mają do zaproponowania. To będzie otwarte spotkanie – mówi Adam Luboński, pełnomocnik okręgu pilskiego partii Polska 2050.

Przyjść może każdy chętny. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00. Wcześniej Szymon Hołownia spotka się z pilskimi przedsiębiorcami. Choć oficjalnie kampania wyborcza jeszcze się nie rozpoczęła, to liderzy partii politycznych już jeżdżą po kraju i rozmawiają się z wyborcami. Ostatni raz lider Polski 2050 był w Pile prawie dwa lata temu. Wtedy na pl. Konstytucji 3 Maja przedstawił liderów ugrupowania w regionie oraz proponował program swojej partii w zakresie wsparcia dla psychiatrii dziecięcej. Krytykował również pomysły rządzących odbierania kompetencji samorządom.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group