Zabił 84-letnią matkę młotkiem, bo nie miał internetu...

16.03.2023   Autor: Redakcja
---540
Uderzył 84-letnią matkę młotkiem, potem ją udusił. Do zbrodni zabójstwa doszło w Liszkowie w powiecie pilskim. Zamordowaną znalazły córki. Policja zatrzymała 60-letniego syna Agnieszki C.  
 
- Prokurator przedstawił mu zarzut zabójstwa kobiety i to w zamiarze bezpośrednim, poprzez zadanie trzech ciosów młotkiem w głowę, doprowadzenie do stanu bezbronności, nieprzytomności, a następnie na zaciśnięcie na szyi kobiety pętli ze sznurka i jej uduszenie. Mężczyzna po przesłuchaniu w prokuraturze opisał szczegółowo przebieg zdarzenia, w jaki sposób pozbawił matkę życia. Nie potrafił racjonalnie odnieść się do motywów swojego zachowania. Wskazał, że miał jakieś problemy z komputerem, z internetem, nie mógł doładować telefonu - mówi Łukasz Wawrzyniak, rzecznik prasowy prokuratury Okręgowej w Poznaniu. 
 
Do zbrodni doszło w miniony poniedziałek. Tak wykazała sekcja zwłok. Tego samego dnia córki nie mogły się dodzwonić ani do matki, ani do brata i pojechały na miejsce sprawdzić. Znalazła ciało kobiety na podłodze. Powiadomiły policję. Po kilku godzinach funkcjonariusze zatrzymali 60-letniego syna zamordowanej. 
Mężczyzna przyznał się do zabicia matki. Został aresztowany na trzy miesiące. Zostanie poddany obserwacji psychiatrycznej. Mężczyzna wcześniej nie był karany. Grozi mu dożywocie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group