Lodowisko w Złotowie jednak otwarte

14.01.2023   Autor: Kamil Kończewski
---559
Lodowisko w Złotowie będzie jednak otwarte. Od soboty amatorzy jazdy na łyżwach mogą korzystać z tafli lodu do woli. 
 
- Lodowisko będzie funkcjonowało w standardowych godzinach otwarcia, czyli od godziny 9 do godziny 21 każdego dnia. Z przerwą na konserwację techniczną tafli lodu w godzinach od 14 do 15. Dorośli wchodzą teraz aktualnie za cenę 10 złotych, za godzinę. Bilet ulgowy kosztuje nas 7 złotych. Oczywiście jest oferta na Kartę Dużej Rodziny, to jest 7 złotych. Jak również szkoły korzystać tutaj z tej atrakcji, którą oferujemy i wejścia takiego promocyjnego w cenie 5 złotych za godziną - mówi Tadeusz Drobczyński, dyrektor Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej. 
 
Pierwotnie lodowisko miało być nieczynne w tym sezonie ze względu na oszczędności. W grudniu na sesji rady miasta, radni podjęli decyzję o zabezpieczeniu kwoty 100 tys. złotych na pokrycie części kosztów działania lodowiska. Dlatego burmistrz ostatecznie zdecydował się na jego otwarcie.
Amatorzy jazdy na łyżwach mogą skorzystać z wypożyczalni sprzętu. Są się tam łyżwy, ochraniacze, kaski oraz specjalne płozy dla wózków inwalidzkich, tak aby z lodowiska mogły skorzystać też osoby niepełnosprawne.  
Przeczytaj więcej o: zlotow, lodowisko, lodowisko otwarte, zcas,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group