Nowy słodki adres na mapie Piły… już w listopadzie otwarcie Cukierni Sowa w naszym mieście!

24.11.2022   Autor: Artykuł sponsorowany
1253---302
Jeszcze w listopadzie na mapie Piły pojawi się nowy słodki adres. W Centrum Handlowym VIVO! zostanie otwarta Cukiernia Sowa, której słodkie wyroby przygotowywane według autorskich receptur podbijają podniebienia Polaków od lat. Wielkie otwarcie w Pile już 30 listopada, a w dniu premiery na mieszkańców czekać będą niespodzianki. 330 ton cukru, ponad osiem milionów jajek i 480 ton mąki pszennej - takich ilości składników rocznie potrzeba, aby produkować słodkie wyroby oraz chrupiące pieczywo znane i lubiane w całej Polsce. Cukiernia Sowa to firma działająca od 1946 r., która swój 167. sklep otworzy właśnie w Pile!

W Cukierni Sowa w Centrum Handlowym VIVO! znajdziemy szeroki asortyment - słodkie wyroby, ręcznie robioną galanterię czekoladową, kawę z własnej palarni Sowy oraz lody rzemieślnicze. Wśród słodkich propozycji nie zabraknie znanych i lubianych przysmaków od Sowy, takich jak dakłas, kostka królewska, pączki czy tarty. Ofertę uzupełni także segment wytrawnych przekąsek i dań garmażeryjnych. W nowo otwartej Cukierni Sowa przy ul. 14 lutego 26 dostępne będą kanapki, wrapy, bajgle i sałatki oraz pierogi i zupy przygotowywane według autorskiej receptury.  

Z okazji otwarcia na głodnych słodkich wrażeń mieszkańców naszego miasta czeka nie lada gratka – wyjątkowe promocje i poczęstunek. W Cukierni Sowa w Centrum Handlowym VIVO! będzie można skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej przygotowanej zarówno dla fanów słodkich, jak i wytrawnych przekąsek. Od 30 listopada do 11 grudnia przy zakupie dowolnej kostki deserowej, na drugą otrzymamy rabat w wysokości 50% ceny. Ponadto będzie można skusić się na mała kawę na wynos za 1 zł jako dodatek do dowolnej kanapki, bajgla czy sałatki.
Pilska Cukiernia Sowa z pewnością zaskoczy nie tylko bogatym asortymentem, ale i niezwykle klimatycznym wnętrzem. W aranżacji lokalu dominować będą stonowane kolory i nowoczesny design. Nie zabraknie także przestrzeni dla najmłodszych Klientów, na których czekać będzie specjalnie przygotowany kącik dla dzieci. Piękne wnętrze sprzyjać będzie słodkim spotkaniom przy filiżance aromatycznej kawy i rodzinnym przerwom w zakupach. Ale lokal będzie znakomitym adresem również dla tych, którzy na co dzień żyją w biegu i preferują zakupy na wynos – to właśnie z myślą o nich przygotowany został szeroki asortyment wyrobów na wynos, a dogodna lokalizacja w Centrum Handlowym VIVO!  z pewnością przypadnie im do gustu.

Cukiernia Sowa będzie zlokalizowana w Centrum Handlowym VIVO! (ul. 14 lutego 26). Sklep będzie czynny dla klientów od poniedziałku do soboty w godz. 10.00-21.00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10.00-20.00. Więcej informacji: https://www.cukierniasowa.pl/cukiernie/pila-14-lutego-26. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group