Warsztaty psychologiczne za darmo

02.07.2022   Autor: Artur Maras
---
Bezpłatne warsztaty psychologiczne dla dzieci i młodzieży z powiatu pilskiego. Fundacja Ciszum, chce nauczyć w wakacje najmłodszych jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne.  
 
- Zwiększenie umiejętności społecznych. Zwiększenie poczucia własnej wartości. Nauka form relaksacji. Wszystko to co wpływa ogólnie na nasze samopoczucie. Zachęcam rodziców do tego, żeby skontaktowali się z naszym Powiatowym Centrum, jeżeli zauważą takie potrzeby u własnych dzieci. Tam z pewnością otrzymają szczegółową mapę działań i postępowania, co trzeba zrobić, aby w takich zajęciach uczestniczyć. Są one skierowane do wszystkich mieszkańców powiatu pilskiego - mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.
 
Kilkugodzinne bezpłatne warsztaty poprowadzą psycholodzy z Powiatowego Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego. Odbędą się one w ciągu wakacji w różnych miejscach w Pile, w kilku terminach. Przeznaczone są dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu pilskiego w wieku od 7 do 16 lat. Szczegóły dostępne są pod numerami telefonu : 67 35 405 30 lub 511 739 113 oraz na stronie https://www.szkolaradzeniasobie.com/powiat-pilski , gdzie bezpośrednio można zapisać dziecko na warsztaty. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group