Występ kabaretu Hrabi - rozstrzygnięcie konkursu

12.05.2022   Autor: Redakcja
704---
W piątek 20 maja o godz. 20:00 na deskach Teatru Miejskiego w Pile wystąpi kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec w programie „ARIACI”. Mieliśmy bilet do rozdania dla jednego z naszych czytelników. Przedstawiamy rozstrzygnięcie konkursu.

Aby zdobyć bilet, wystarczy wysłać do nas wiadomość mailową z odpowiedzią na pytanie: "Jak nazywa się liderka kabaretu Hrabi?". Prawidłowa odpowiedź to oczywiście Joanna Kołaczkowska. Spośród wielu prawidłowych odpowiedzi wylosowaliśmy osobę, która została nagrodzona podwójnym biletem.

Nazwisko zwyciężczyni to: Jolanta Trzósło. Gratulujemy!

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu.
Kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.
Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group