„Zatroszcz się o siebie” - darmowe warsztaty w Pile

27.04.2022   Autor: Redakcja
1291---172
„Zatroszcz się o siebie” - wzmacniające, edukacyjne i inspirujące wykłady oraz warsztaty o zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Już dziś rusza cykl darmowych spotkań w dawnym kinie Iskra w Pile. 

W ramach darmowych warsztatów zaplanowano sześć spotkań. Wszystkie o godz. 18.00 w Centrum Integracji Społeczno-Kulturalno-Naukowej "ISKRA".

27 kwietnia – godzina 18
Wystąpienie Tomasza Woźniaka, biologa molekularnego, inżyniera genetyki, Youtubera, autora książek: "Terapia siarką" oraz "Nutraceutyki". Spotkanie będzie poświęcone procesom zachodzącym w organizmie w fazie długofalowego stresu a także naturalnej suplementacji i metodom regeneracji organizmu. Następnie Anna Żak, certyfikowany trener oddechu metodą Buteyki przedstawi nam, w jaki sposób można samodzielnie przeprowadzać relaksację oddechową i uwalniać napięcie oraz negatywne emocje.

4 maja – godzina 18 
Katarzyna Skaryszewska – certyfikowany terapeuta Hipnozą poprowadzi relaksację mającą na celu usuwanie negatywnych emocji, wyciszenie wewnętrzne, wzmocnienie, odprężające ćwiczenia i wizualizacje, wzmacnianie własnej wartości, przywrócenie sił witalnych.

11 maja – godzina 18 
Magdalena i Krystian Knapa – właściciele CalmKid, autorzy medytacji sensorycznej z dziećmi, poprowadzą medytację i relaksację, której przewodnim tematem będą: wzmocnienie, wyciszenie, wybaczenie, odpuszczanie. Krystian jest certyfikowanym trenerem mentalnym.
18 maja – godzina 18
Katarzyna Fąka – właściciel Centrum Terapii DIALOG w Czarnkowie, terapeuta sanomentologii – mediacji z podświadomością, poprowadzi ćwiczenia w formie pięknych wzmacniających opowieści dla dzieci i młodzieży, które wspomogą budowanie poczucie własnej wartości i asertywności a także poczucie bezpieczeństwa.

25 maja – godzina 18
Katarzyna Chalimoniuk – instruktor jogi oraz ćwiczeń oddechowych, zabierze nas w stan relaksacji i rozluźnienia ciała i umysłu, zachęci do odkrywania własnej indywidualności, z szacunkiem i akceptacją swojego ciała i jego ograniczeń, zachęcamy do zabrania mat lub koca.

8 czerwca - godzina 18
Marta Sadowska – właściciel firmy Fusion - camera & cards, instruktorka tańca intuicyjnego. Te zajęcia uwolnią nas od nadmiaru negatywnych myśli, zatrzymanych w ciele emocji, podniosą poziom swoich wibracji, rozbudzą energię i wewnętrzną moc do działania i kreowania z poziomu serca. Pozwolą odpuścić to, co nas blokuje przed i nauczą pracować ze swoim ciałem, wsłuchiwać się w jego potrzeby i uwalniać niewspierające energie poprzez ruch oraz oddech.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group