Z okazji Dnia Dziecka część atrakcji dla najmłodszych już w weekend

28.05.2021   Autor: Redakcja
737---
Dzień dziecka w tym roku przypada we wtorek. Z tego powodu część atrakcji dla najmłodszych organizowana jest już w najbliższy weekend. Wyszukaliśmy dla Was kilka z nich.
 
W Pile 29 maja w galerii VIVO! powstanie egzotyczna „Wyspa skarbów” z pirackimi skrzyniami i palmami wokół. Tego samego dnia, w godzinach 14:00-18:00, Pilskie Muzeum Wojskowe organizuje misję bojową w terenie. Oprócz tego planowana jest wystawa sprzętu wojskowego oraz grochówka z kuchni polowej. Już w niedzielę 30 maja o godzinie 16:00, w Parku na Wyspie, odbędzie się spektakl detektywistyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Trójkąt z Zielonej Góry. Planowany jest również Festiwal baniek mydlanych.

30 maja w niedzielę, w Wałczu Miejski Ośrodek Sport i Rekreacji zaplanował dla najmłodszych rejs statkiem "Marta", rodzinne pływanie kajakiem konkursy z nagrodami, żywe maskotki i ognisko. Wszystko w godz. od 15.00 do 18.00. 
 
We wtorek 1 czerwca, o godzinie 10:00 i 17:00,  w Regionalnym Centrum Kultury odbędzie się spektakl Teatrzyki lalkowe na ekranie - nasze bajanie. Wstęp jest bezpłatny, wejściówki można odebrać w kasie lub dokonać telefonicznej rezerwacji. Atrakcje dla najmłodszych przygotowało również Kino Helios. W dniach 29-30 maja oraz 1 czerwca odbędą się specjalne seanse z konkursami.
 
W Złotowie 1 czerwca o godzinie 16.00 na Półwyspie Rybackim odbędzie się sztuka plenerowa w wykonaniu Teatru Władca Lalek - "Cztery mile za piec". W programie są również animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami oraz przejażdżki motocyklowe.
 
Harcerski Ośrodek Wodny Trzcianka 1 czerwca, w godzinach godz. 17:00-19:00, organizuje Piknik rodzinny z okazji dnia dziecka. Zaplanowane są zabawy ruchowe, kącik plastyczny, wata cukrowa oraz rejs łódką po jeziorze. W trzcianeckim Kinie Osiedlowym można wybrać się na film “Psy i koty 3: Łapa w łapę” oraz “Skąd się biorą sny”.
 
W repertuarze kina Światowid w Czarnkowie, Kina Tęcza w Wałczu oraz w Kinie Noteć Chodzieży znajdują się firmy skierowane do najmłodszych odbiorców.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group