44-latek podciął sobie żyły. Uratowali go policjanci

10.05.2021   Autor: Redakcja
541---380
Policjanci uratowali mężczyznę, który próbował popełnić samobójstwo. Wyważyli okno i weszli do mieszkania. 44-latek był nieprzytomny. Funkcjonariusze udzielili mu pomocy przedmedycznej.

St. sierż. Krzysztof Mrozek oraz post. Michał Waśkowiak około godziny 22.00 zostali skierowani do jednego z domów w gminie Szydłowo. Na miejscu okazało się, że drzwi do domu oraz okna mieszkania znajdujące były zamknięte. Policjanci przez okno zauważyli plamę krwi i nieprzytomnego mężczyznę.

- Wezwali na miejsce służby medyczne, a następnie bez chwili wahania wyważyli okno, dostali się do środka domu i podbiegli do mężczyzny, który miał widoczne okaleczenia na przedramieniu. Funkcjonariusze próbowali nawiązać kontakt z mężczyzną, ale bez skutku. Policjanci opatrzyli rany oraz założyli opatrunek uciskowy, aby powstrzymać dalsze krwawienie - relacjonuje sierż. Wojciech Zeszot z pilskiej policji. 
Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał 44-latka do Szpitala Specjalistycznego w Pile. Jak się okazało pomoc dotarła na czas. Nie wiemy co było przyczyną tego desperackiego kroku. 

fot. KPP Piła 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group