Grabaż, Kayah i Renata Przemyk na nowej płycie Na Górze

04.05.2021   Autor: Redakcja
1193---221
Na Górze nagrało swoją siódmą płytę. Teraz rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na wytłoczenie CD i druk okładek. Muzycy potrzebują na ten cel 4 tys. złotych. 

Na płycie pojawi się 14 zaangażowanych piosenek. Gościnnie zaśpiewali: Grabaż, Kayah, Renata Przemyk, Siksa i Jacek Stęszewski. 

- Jak zwykle opłatę studia wzięliśmy na siebie. Potrzebujemy 4 tys. zł na wytłoczenie CD i druk okładek - mówi Wojciech Retz, lider zespołu Na Górze. 

Samodzielne życie członków zespołu Na Górze 

Każda osoba, która wpłaci minimum 40 zł, otrzyma pocztą płytę po jej wyprodukowaniu (najprawdopodobniej w czerwcu). Gdy wpłata będzie wyższa, płyta będzie mieć też autografy.

Wpłat należy dokonywać na konto podane poniżej: 
Konto: 43 1440 1387 0000 0000 1094 0583
Nazwa: Stowarzyszenie Na Górze
Tytuł: darowizna na cele statutowe

Następnie koniecznie trzeba wysłać e-mail na adres również podany poniżej. W e-mailu należy podać adres, na który zespół ma przesłać płytę: 
projekt.nagorze@gmail.com

- Jeśli ktoś wpłaci większą kwotę i chce otrzymać większą ilość płyt, musi to nam napisać. Jest też możliwość otrzymania wcześniejszych płyt lub koszulek. Informacje o dostępnym asortymencie i o proponowanych przez nas wielkościach wpłat na poszczególne wydawnictwa jest na naszej stronie - dodaje Wojciech Retz. fot. Krzysztof Mystkowski 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group