Asta Video Fest

Pilanin usłyszał zarzuty. Zatrzymali go łowcy pedofilów

23.04.2021   Autor: Redakcja
1213---54
Policja w Pile zatrzymała 42-latka podejrzewanego o pedofilię. Pilanin próbował się umówić na spotkanie z 12-latką. Korespondencję z dzieckiem przejęli łowcy pedofilów. Dziś mężczyzna usłyszał dwa zarzuty. 

Do spotkania miało dojść w czwartek w Szczecinie, ale mężczyzna się nie pojawił.

- Nie pojechałem tam. No dlatego my przyjechaliśmy po ciebie do Piły - słychać na nagraniu. Elusive Child Protection Unit Polska, czyli łowcy pedofilów to organizacja społeczna zajmująca wyłapywaniem w sieci dorosłych, którzy próbują wykorzystywać seksualnie dzieci. Obywatelskiego zatrzymania dokonali w czwartek po południu w Pile. 42-letni pilanin wypisywał erotyczne treści do 12-latki

- Dlaczego założyłeś, że nie jest to 12-letnia Kasia? Powiem panu, że z nudów to sobie pisałem, tak szczerze powiem. Myślałem, że to jest chłopak, bo miałem wcześniej takie sytuacje... Czyli pisałeś z większa ilością dzieci? Nie. Z takimi osobami, które podawały się za kogoś innego. No nie miałem świadomości. Przecież to ty zaczepiłeś Kasię - mówił do pilanina członek Elusive Child Protection Unit Polska.
Mężczyzna nie zaprzeczył, że korespondował z osobą, która podawała, że ma 12 lat. Pilanin twierdził, że robił to dla żartów. Łowcy pedofilów uwiecznili zatrzymanie 42-latka na filmie.

- Wstydzisz się swoich słów? Wstydzę. To ja pójdę z policją - dodał zatrzymany. 

Policja zatrzymała pilanina. Mężczyzna nie stawiał żadnego oporu.

- Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pile otrzymali informację o mężczyźnie, który miał się spotkać z 12-latką. Policjanci, którzy pojawili się na miejscu zatrzymali mężczyznę. Okazał się nim 42-letni mieszkaniec Piły, który nie był wcześniej notowany. W chwili obecnej funkcjonariusze zbierają materiał dowodowy oraz wykonują niezbędne czynności po których mężczyzna zostanie przesłuchany - mówi sierż. Wojciech Zeszot z pilskiej policji. 

Policjanci dziś zabezpieczali wszelkie nośniki należące do 42-latka, na których znajdowały się zakazane treści. W piątek po południu mężczyzna został przesłuchany.

Śledczy postawili mu dwa zarzuty związane z udostępnianiem małoletniej treści pornograficznych oraz składaniem jej propozycji obcowania płciowego lub innej czynności seksualnej. Postępowanie to jest zagrożone karą do 3 lat więzienia. 

W sobotę mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury. Nie wiemy czy się przyznał do postawionych mu zarzutów.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group