Rzecznik Lecha w TV ASTA. Możecie zadać mu pytania

07.04.2021   Autor: Redakcja
666---71
Lech Poznań pożegnał się z dotychczasowym trenerem. O sytuacji w Kolejorzu porozmawiamy w programie Otwarta Antena zaraz po piątkowych Informacjach o godz. 18.00 z rzecznikiem prasowym Lecha Maciejem Henszelem. Zadamy również pytania skierowane od Was.
 
Klub rozstał się z Dariuszem Żurawiem, bo zespół spisuje się znacznie poniżej oczekiwań. W obecnych rozgrywkach drużyna zajmuje 9 pozycję i traci punkty z meczu na mecz. Odpadła również z rozgrywek o Puchar Polski. A już w najbliższą niedzielę poznaniaków czeka prestiżowe starcie z liderem rozgrywek PKO Ekstraklasy Legią Warszawa.

Dariusz Żuraw trenował zespół przy Bułgarskiej od 2019 roku. W sezonie 2020/2021 jego drużyna awansowała do fazy grupowej Ligi Europy i zagrała w niej kilka ciekawych meczów z wyżej notowanymi rywalami.
Nowym szkoleniowcem zostanie  najprawdopodobniej Maciej Skorża, który Lecha trenował już wcześniej i w 2015 roku zdobył z nim Mistrzostwo Polski.

Do czasu sfinalizowania umowy z nowym trenerem, zajęcia z zawodnikami prowadzą dotychczasowi asystenci Dariusza Żurawia Janusz Góra i Dariusz Dudka.

W naszej części Wielkopolski jest spora rzesza fanów zespołu z Poznania i dlatego gościem piątkowej Otwartej Anteny tuż po Informacjach będzie rzecznik Lecha Maciej Henszel.  Prosimy o Wasze pytania do niego. Można je zadawać w komentarzach do tego artykułu do czwartku, do godz. 24.00.

fot. Lech Poznań

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group