Asta Video Fest

47-latek pobił na Dzień Kobiet swoją partnerkę, a później policjantów

12.03.2021   Autor: Redakcja
555---282
Policjanci z Piły zatrzymali 47-latka, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją konkubiną. Mężczyzna odpowie również za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy, a także kierowanie w ich stronę gróźb karalnych. 

Do interwencji doszło w Dzień Kobiet. Policjanci zostali wezwani 8 marca do awantury domowej w jednym z pilskich mieszkań. Podczas interwencji agresywny 47-latek groził i ubliżał policjantom, a także ich uderzył. Mężczyzna został zatrzymany.

- Policjanci prowadzący sprawę ustalili, że sprawca przemocy domowej miał problem alkoholowy. Pod jego wpływem stawał się agresywny i wulgarny. Mieszkaniec Piły używał wobec swojej partnerki słów wulgarnych, szarpał ją oraz popychał. Podczas awantur groził jej również pozbawieniem życia - mówi mł. asp. Jędrzej Panglisz, rzecznik prasowy pilskiej policji. 
Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzuty znęcania się nad konkubiną, znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy oraz kierowania wobec nich gróźb karalnych. Sąd Rejonowy w Pile zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Piła 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group