Asta Video Fest

Przyszli po alimenciarza, a zastali brata z narkotykami

04.03.2021   Autor: Redakcja
492---365
Kryminalni z Piły weszli do jednego z mieszkań na terenie Piły, aby zatrzymać poszukiwanego 31-latka. Zamiast niego na miejscu zastali jego 29-letniego brata oraz blisko 120 gramów marihuany i amfetaminy. 

Policjanci chcieli zatrzymać 31-latka, który za niepłacenie alimentów został skazany na 4 miesiące pozbawienia wolności. Okazało się, że zamiast poszukiwanego policjanci zatrzymali jego brata oraz zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę.

- W trakcie przeszukania mieszkania za ukrywającym się 31-latkiem, policjanci znaleźli blisko 120 gramów środków odurzających i psychotropowych. W związku z powyższym zatrzymano obecnego w domu 29-letniego brata mężczyzny. Kilka godzin później poszukiwany 31-latek został zatrzymany przez mundurowych na terenie miasta. Tym sposobem tego samego dnia dwaj bracia trafili do policyjnego aresztu - relacjonuje mł. asp. Jędrzej Panglisz, rzecznik prasowy pilskiej policji. 
Poszukiwany mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego, a jego dwa lata młodszy brat usłyszał zarzutu posiadania znacznych ilości narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat więzienia. 

fot. KPP Piła 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group