Asta Video Fest

Z zazdrości włamał się do samochodu i wyrwał radio

11.02.2021   Autor: Redakcja
286---147
Pilanin nie mógł pogodzić się z rozstaniem z partnerką. Widząc ją w towarzystwie innego mężczyzny wpadł w szał. Swoją złość wyładował na zaparkowanym samochodzie. Mężczyzna łokciem wybił dwie przednie szyby, a następnie siłą wyrwał radio. 

- Właściciel auta przekazał mundurowym, że pomagał koleżance w remoncie mieszkania. W pewnym momencie ich wspólny znajomy pojawił się pod blokiem i zaczął krzyczeć. Mężczyzna chciał zobaczyć się z byłą już partnerką. Kiedy pokrzywdzony wraz z kobietą podeszli do okna zobaczyć co się dzieje, zazdrosny 26-latek wpadł w szał. Zaczął kopać w pojazd i łokciem wybił dwie przednie szyby. Następnie zanim się oddalił wyrwał ze środka samochodowe radio - relacjonuje mł. asp. Jędrzej Panglisz, rzecznik prasowy pilskiej policji. 
Podejrzany szybko został zatrzymany przez pilskich policjantów. W weekend usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem do samochodu. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.

- Skruszony przestępca przyznał, że wciąż jest bardzo zazdrosny o byłą dziewczynę. Widząc ją w towarzystwie znajomego puściły mu nerwy. Teraz żałuje tego co zrobił, dlatego wskazał funkcjonariuszom miejsce, w którym wyrzucił skradzione radio - dodaje policjant. 

fot. KPP Piła 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group