Borówkobranie, loty samolotem, czy koszulka Kubiaka - licytacje na WOŚP

22.01.2021   Autor: Redakcja
945---69
Koszulka siatkarza Michała Kubiaka, kalendarz pięściarza Krzysztofa Głowackiego oraz sesje fotograficzne, a także borówkobranie, czy też wędzenie mięsa - to wszystko i wiele innych rzeczy można licytować w sztabie WOŚP w Dobrzycy. Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z powodu pandemii przeniósł się do internetu.

Na platformie Allegro znalazło się ponad 80 licytacji przygotowanych przez mieszkańców Gminy Szydłowo i z Piły. 

- Po sukcesie ubiegłorocznego finału, podczas którego w Dobrzycy zebraliśmy ponad 35 tys. zł złapaliśmy jeszcze większy wiatr w żagle. Mimo, iż nie możemy, jak rok temu, spotkać się w plenerze na wspólnym wydarzeniu, to liczymy, że tegoroczny finał również w znaczący sposób zasili WOŚP - mówi organizator finału Paweł Kądziela, radny Gminy Szydłowo. 

LICYTOWAĆ MOŻNA TU 
Przedmioty i atrakcje wystawione na licytacje to: oryginalna koszulka Michała Kubiaka z Japonii, kalendarz Krzysztofa Głowackiego z autografem, weekend w Chacie Na Polanie, rodzinne sesje fotograficzne, warsztaty burgerowe (zostań Burger Kingiem), warsztaty fotograficzne, analiza kolorystyczna dla Pań, niesamowita i tajemnicza wyprawa z Jarkem Ramuckim, projektowanie ogrodu, rodzinne borówkobranie, wędzenie mięsa, zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie, urodziny w Małym Inżynierze, loty samolotem i paralotnią, szkolenie survivalowe, rejs jachtem, czy lokalne produkty spożywcze (świeżo palona kawa, naturalne herbaty, kotuńskie pierogi, szparagi, soki, ciasta), masaże, spływy kajakowe, półroczne kursy językowe, nauka pływania, czy wreszcie romantyczne kolacje i wiele innych.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group