Wywieźli poza miasto, skopali i oszpecili młodą pilankę

04.12.2020   Autor: Redakcja
996---117
Wywlekli z domu, wywieźli za miasto, dotkliwie pobili, skopali i oszpecili. Młoda pilanka padła ofiarą agresji pięciu osób. Sprawców bestialskiego zachowania zatrzymała pilska policja. 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali pięć osób podejrzanych o pozbawienie wolności oraz dotkliwe pobicie młodej kobiety. Są to mieszkańcy Piły w wieku od 26 do 34 lat. 

- W połowie listopada policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu i pozbawieniu wolności młodej mieszkanki Piły. Sprawcy w swoim działaniu byli niezwykle bezwzględni. Przemocą zabrali kobietę z domu, wywieźli samochodem na obrzeża miasta i dotkliwie ją pobili - relacjonuje mł.asp. Jędrzej Panglisz, rzecznik prasowy pilskiej policji. 

O powodach pobicia policja nie informuje, nieoficjalnie mówi się, że chodziło o rywalizację o mężczyznę między zatrzymaną kobietą a pokrzywdzoną.

Policja już po kilku godzinach od zawiadomienia zatrzymała sprawców. Dwaj mężczyźni oraz kobieta usłyszeli zarzuty pobicia, a także pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem.

- Zatrzymana pilanka dodatkowo odpowie za posiadanie 75 gramów marihuany, które zostały znalezione w jej mieszkaniu. Śledczy będą również ustalać jaki udział w całej sprawie miała pozostała dwójka zatrzymanych - dodaje policjant.

Sąd Rejonowy w Pile na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec trójki podejrzanych trzymiesięczny areszt. Za kraty trafiła 34-letnia Małgorzata S., 26-letni Kacper S. oraz 31-letni Rafał M. Pozostali zatrzymani do sprawy to dwaj mężczyźni w wieku 27 i 34 lat. Policja nie wyklucza dalszych zatrzymań. 

Za popełnione przestępstwa grozi kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Piła

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group