Jego nerwowość przyciągnęła uwagę policjantów

22.09.2020   Autor: Redakcja
283---73
Marihuanę i amfetaminę miał przy sobie nerwowy 31-latek. Wpadł na leśnym parkingu w pobliżu Wyrzyska podczas ukrywania narkotyków. 

Funkcjonariusze z Wyrzyska zainteresowali się nerwowym kierowcą citroena zaparkowanego na parkingu leśnym.

- Okazało się, że 31-latek ukrywał narkotyki. Przy skrzyni biegów samochodu policjanci znaleźli woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. Nie był to jednak koniec działań podjętych przez policjantów. Kolejne zabronione substancje zostały znalezione w miejscu zamieszkania mężczyzny. Rozsypaną amfetaminę ujawniono na biurku mężczyzny. W pobliżu stały również dwa szklane słoiki z marihuaną. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 10 gramów narkotyków - relacjonuje mł. asp. Jędrzej Panglisz, rzecznik prasowy pilskiej policji. 
Mężczyzna został zatrzymany, a zabronione substancje trafiły do policyjnego depozytu. Dodatkowo wstępne badania przeprowadzone u 31-latka wykazały, że prowadził pojazd pod wpływem amfetaminy i marihuany.

- Nie ustając w walce z przestępczością narkotykową od początku roku na terenie działania Komisariatu Policji w Wyrzysku łącznie zabezpieczono blisko 700 gramów środków odurzających, w tym marihuany, amfetaminy i ekstazy. Tylko w okresie wakacyjnym policjanci z tego rejonu prowadzili 11 spraw, a 17 osób zostało zatrzymanych w związku z naruszeniem przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomani - dodaje rzecznik. 

fot. KPP Piła 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group