Filmowe hity w kinie Helios!

05.08.2020   Autor: Redakcja
---2988

Sieć kin Helios zaprasza na ekscytujące seanse. W tym tygodniu na ekranach zadebiutuje komedia „Włoskie wakacje” oraz animacja dla całej rodziny „Samsam”. Ponadto rodziny będą mogły zobaczyć pozytywną bajkę „Scooby-Doo!”, a fani mocnych filmowych wrażeń mrożący krew w żyłach horror „Furie” oraz thrillery „Polowanie” i „Nieobliczalny”. Na ekrany powrócą też dwa absolutne hity: „Incepcja” z Leonardo DiCaprio w roli głównej oraz druga część uwielbianej przez widzów serii „Harry Potter”.

Jedna z premierowych pozycji - „Włoskie wakacje” z Liamem Neesonem, to rozgrzewająca serce opowieść o tym, że w malowniczej Toskanii wszystko można zacząć od nowa! Robert i jego syn Jack przyjeżdżają do Włoch, by jak najszybciej sprzedać rodzinną willę. Okazuje się jednak, że dom wymaga gruntownego remontu i ich przymusowe wakacje potrwają dłużej niż zakładali...

Zanim oczom wielbicieli talentu Christophera Nolana ukaże się enigmatyczny „Tenet”, sieć kin Helios zaprasza na specjalne pokazy „Incepcji”, która w tym roku świętuje dziesiątą rocznicę powstania! Dom Cobb jest złodziejem, najlepszym w niebezpiecznej dziedzinie ekstrakcji, czyli wykradania cennych sekretów z głębokiej podświadomości podczas fazy marzeń sennych... Tego powrotu na wielki ekran nie można przegapić!

Młodszych widzów ucieszą premierowe seanse animacji „Samsam”, która zachęci ich do zwiedzania kosmosu i sięgnięcia gwiazd w poszukiwaniu zaginionej supermocy. Wszyscy, którzy dołączą do Samsama
i jego fantastycznych przyjaciół będą mieli szansę na odkrycie nowej planety, a także dotrą tam, dokąd nie dotarł jeszcze żaden dzieciak!
„Scooby-Doo!” - pierwsza kinowa animacja z tym wesołym psiakiem w roli głównej, pokazuje początki jego wieloletniej przyjaźni z Kudłatym. Film zdradzi także jak została założona słynna Tajemnicza Spółka.

To oczywiście nie wszystkie propozycje dla rodzin! Podczas najbliższego weekendu odbędą się specjalne seanse duńskiego filmu animowanego „Magiczny Dywan” podczas których każdy młody widz będzie mógł wziąć udział w konkursach, a także otrzymać filmowe gadżety. Hodżia mieszka w maleńkiej wiosce, jednak chciałby zobaczyć wielki świat – miasto, w którym mieszka sułtan. Pewnego razu dostaje taką szansę i od razu z niej korzysta, gdyż El Faza powierza mu magiczny, latający dywan i misję odnalezienia swego zaginionego wnuka. Na ekranach kin Helios, w ramach cyklu „Hity za 10 złotych”, nie zabraknie także kultowego filmu „Harry Potter i Komnata tajemnic”! W Hogwarcie dochodzi do tajemniczych ataków na uczniów. Tymczasem Harry'ego prześladuje dziwny głos, którego nikt, poza nim, nie słyszy…

Na starszych widzów czeka także moc filmowych wrażeń! Russell Crowe w thrillerze „Nieobliczalny” powróci na ekrany kin Helios w roli człowieka, którego nikt nie chciałby spotkać na ulicy. Horror „Furie” to niewiarygodna historia porwanej kobiety, która wbrew swojej woli staje się uczestniczką niebezpiecznej gry. Stawką będzie jej życie. Thriller „Polowanie” to natomiast przerażająca wizja amerykańskiego koszmaru, która zbyt mocno pasuje do dzisiejszych czasów.

A jeżeli planujecie wybrać się  do pilskiego Heliosa to mamy dla Was przygotowane dwa podwójne zaproszenia na dowolny seans filmowy. Aby otrzymać zaproszenie należy wziąć udział w konkursie i odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: W którym roku zostało otwarte kino Helios w Pile?
Na prawidłowe odpowiedzi czekamy pod adresem mailowym: konkurs@asta24.pl do dnia 7 sierpnia do godz. 12:00.


REGULAMIN KONKURSU 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group