"Złota rybka" spektakl on-line nie tylko dla dzieci

20.07.2020   Autor: Redakcja
499---593
Spektakl pt. Złota Ryba w wykonaniu Teatru Animacji Falkoshow dostępny będzie w wersji on-line aż do niedzieli. Codziennie o godz. 11. korzstając z linka udostępnionego przez pilską bibliotekę, będzie można obejrzeć przedstawienie. 

Spektakl można oglądać codziennie do 26 lipca, godz. 11.00. Wystarczy kliknąć o tej porze w TEN LINK
Spektakl „Złota Ryba” opowiada historię kapitana, który po wielu latach ciężkiej służby na okrętach postanowił zająć się tym, co lubi najbardziej – snuciem opowieści. Kiedyś przemierzał morza i oceany, a dziś wędruje po suchym lądzie ze swym ogromnym kufrem podróżnym, w którym ukryte są tajemnicze ruchome obrazy. Jego słowa sprawiają, iż historie rozrastają się, a bohaterowie ożywają na oczach widzów. Tylko wtajemniczonym kapitan może zdradzić sekrety działania niezwykłego teatru magnesu i obrazów. Po raz pierwszy na świecie do poruszania postaciami użyta została siła magnetyczna. Tym razem wilk morski chciałby Wam opowiedzieć o rybaku i jego żonie, którzy na własnej skórze odczuli, że zachłanność prowadzi do zguby. Dzięki spotkaniu ze Złotą Rybą przekonali się, iż szczęśliwym jest się dzięki temu jakim się jest, a nie dzięki temu co się posiada.

Twórcą Teatru Animacji Falkoshow jest Krzysztof Falkowski – aktor i reżyser teatralny, absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie, Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku; w latach 1999 – 2009 aktor Teatru Groteska w Krakowie. 
 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group