Pielgrzymka dla katechetów już w niedzielę w Skrzatuszu

16.05.2020   Autor: Redakcja
---
W najbliższą niedzielę w Sanktuarium w Skrzatuszu odbędzie się diecezjalna pielgrzymka dla katechetów. W związku z pandemią spotkanie będzie miało formę wirtualną, a nauczyciele religii z całej diecezji będą mogli uczestniczyć we mszy za pośrednictwem Telewizji Asta.
 
- Katecheci nie są tylko zwykłymi nauczycielami, ale jednak oni głoszą ewangelię przez swoją pracę tak bezpośrednio. Stąd też potrzebują takiej informacji duchowej i taka pielgrzymka jest właśnie taką okazją - mówi ks. Wojciech Parfianowicz, rzecznik prasowy diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej
 
Pielgrzymka pod hasłem "Nie lękajcie się" odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 12:00 w diecezjalnym Sanktuarium w Skrzatuszu. Eucharystii będzie przewodniczył ksiądz biskup Krzysztof Zadarko. Słowo Boże zostanie skierowane szczególnie do katechetów, którzy będą mogli wziąć udział w pielgrzymce wirtualnie, dzięki transmisji mszy św. przez telewizję ASTA. Od tej niedzieli w kościele będzie mogło przebywać więcej osób jednocześnie. Według nowych wytycznych limit wynosi jedna osoba na każde 10 metrów kwadratowych.
 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group