Ukradł pojazd i po pijanemu go rozbił. Teraz posiedzi w areszcie

12.05.2020   Autor: Redakcja
515---593
Policjanci pilskiej drogówki odnaleźli i zatrzymali pijanego 27-letniego sprawcę kolizji. Jak się okazało, pojazd którym się poruszał, został przez niego wcześniej skradziony w Poznaniu.

Po wcześniejszym otrzymaniu zawiadomienia pilscy policjanci odnaleźli przy DK nr 10 w okolicach Starej Łubianki rozbity pojazd. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. W czasie zabezpieczania terenu i poszukiwania osób  poszkodowanych funkcjonariusze odnaleźli kierującego.
Ten mimo swojej starannej próby wprowadzenia funkcjonariuszy w błąd, okazał się kierującym pojazdem i sprawcą kolizji. Mężczyzna miał 0,61 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu - relacjonuje sierż. Wojciech Zeszot z pilskiej policji.  27-letni mieszkaniec gminy Strzelno został zatrzymany. Mundurowi ustalili, że mężczyzna najpierw ukradł pojazd w Poznaniu, a następnie poruszając się w stanie nietrzeźwości stracił nad nim panowanie i dachował na terenie powiatu pilskiego. Teraz za popełnione czyny odpowie przed sądem. Na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej w Pile mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. 

źródło i fot. KPP Piła

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group