Fryzjerzy i kosmetyczki na pomoc pilskiej służbie zdrowia

18.04.2020   Autor: Magdalena Lach
1153---69

Ogólnopolska akcja „Piękno dla bohaterek” dotarła do Piły. Fryzjerzy i kosmetyczki chcąc wesprzeć służbę zdrowia przekazują bon na swoją usługę. Z darmowych zabiegów po zakończeniu epidemii będą mogły skorzystać lekarki i pielęgniarki ze Szpitala Specjalistycznego w Pile.

Po restauratorach i producentach maseczek przyszedł czas na branżę zdrowia i urody. Kosmetyczki, masażyści i fryzjerzy postanowili włączyć się w pomoc służbie zdrowia. Ci, którzy są teraz na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem będą mogli liczyć na vouchery przekazane przez pilskich przedsiębiorców.- Jeżeli przyjdzie np. pani pielęgniarka do danego salonu to żeby nie musiała wyciągać portfela, żeby ten zabieg był 100% za darmo - wyjaśnia Marika Wołek–Adamczyk, organizatorka pilskiej akcji „Piękno dla bohaterek”.

O TEJ AKCJI PISALIŚMY TU

Każda osoba z branży może podarować dowolny bon. Na darmowe strzyżenie, stylizację rzęs, paznokci, masaż, lub kartę wstępu na siłownię. Akcja „Piękno dla bohaterek” trwa do niedzieli. Włączyło się w nią już prawie stu przedstawicieli branży beuaty. Osoby, które chcą przekazać bony, mogą to zrobić na pilskiej grupie na Facebooku. Wszystkie zebrane vouchery zostaną dostarczone do Szpitala Specjalistycznego w Pile, a tam rozdysponowane pomiędzy członków personelu.

- Zabiegi są bardzo fajną rzeczą. Noszenie maseczek, przyłbic, gogli, częste mycie rąk – znacznie to wpływa na komfort fizyczny i psychiczny personelu. I takie zabiegi będą z pewnością mile przyjęte i bardzo dziękujemy - mówi Bożena Karnaś, Pielęgniarka Oddziałowa Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. 

Zabiegi będą wykonywane po zdjęciu ograniczeń, które obecnie uniemożliwiają działanie salonom fryzjerskim, kosmetycznym i masażu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group