Filmowe hity w kinach Helios!

19.02.2020   Autor: Redakcja
Sieć kin Helios zaprasza swoich widzów na ekscytujące seanse filmowe. W tym tygodniu na ekranach debiutuje „Bad Boy” - najnowsza produkcja Patryka Vegi. Ponadto kinomani będą mogli zobaczyć film o królu disco polo, pierwszy polski erotyk oraz animację dla całej rodziny. Jedno jest pewne – w repertuarze kin Helios każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie!

W najnowszej produkcji Patryka Vegi, filmie „Bad Boy”, zaprezentowane zostanie mroczne oblicze polskiej piłki nożnej. Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu… Starszy został policjantem, a dla młodszego napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu…Ponadto do kin wchodzi też "Zew krwi", realizowany na podstawie klasycznej powieści Jacka Londona. Animowana przygoda opowiada porywającą historię Bucka, psa o wielkim sercu, którego świat staje na głowie, gdy wprost z sielskiego domu w Kalifornii trafia na egzotyczne pustynie śnieżne Alaski podczas gorączki złota lat 90-tych XIX wieku.„Zenek” – film o królu disco polo, który wyśpiewał takie przeboje jak Życie to są chwile czy Przez Twe oczy zielone. W obrazie Jana Hryniaka z legendą polskiej sceny disco polo zmierzą się Krzysztof Czeczot i Jakub Zając, sprawnie wcielając się w tytułową postać. Scenariusz opowiada historię opartą na życiorysie Zenona Martyniuka ubarwioną zdarzeniami, które przytrafiały się w tamtym czasie muzykom. To dzięki nim film sprawnie prezentuje realia lat 80. i 90. w Polsce.

„365 dni” to z kolei pierwszy polski erotyk, mocna historia niełatwego uczucia, które zrodziło się między szefem sycylijskiej mafii i piękną Laurą Biel, poszukującą w związku czegoś więcej niż rutyna… Ekranizacja bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej nie jest kolejną komedią romantyczną - to pełna odważnych scen erotycznych oraz emocji opowieść o pożądaniu i pragnieniach.

Najmłodszych widzów rozśmieszy animacja „Gang zwierzaków” opowiadająca historię paczki czworonogów, które z dnia na dzień tracą dom i muszą poradzić sobie z niebezpieczeństwami wynikającymi z życia na ulicy! Tytułowe zwierzaki muszą połączyć siły w walce o swoje domy, miasto, a nawet cały świat, lecz przede wszystkim - o swoich kochanych opiekunów.

Na kinomaniaków czekają też projekty specjalne. W ramach Kina Konesera film "Lighthouse", z cyklu Kultura Dostępna "Piłsudski", a w Kinie Na Temat "Dogonić marzenia".

Szczegółowe informacje o repertuarze oraz godzinach seansów, a także możliwość zakupu biletów czeka na stronie www.helios.pl oraz w kinowych kasach sieci Helios w całej Polsce!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group