"Piosenki z górnej półki" - rozstrzygnięcie konkursu

14.01.2020   Autor: Redakcja
669---
W środę 18 stycznia w Regionalnym Centrum Kultury w Pile odbędzie się koncert „Piosenki z górnej półki”. Na scenie wystąpią m.in. Piotr Machalica, Marcin Januszkiewicz czy Anna Jurksztowicz. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy trzy podwójne zaproszenia.

Aby wygrać bilety wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: „Kto wcieli się w rolę prowadzącego koncert „Piosenki z górnej półki”?” Oczywiście prawidłowa odpowiedź to Andrzej Strzelecki. 
A szczęście w losowaniu mieli: Aleksander Korkowicz, Przemysław Efimenko oraz Andrzej Wilkosz

Koncert "Piosenki z górnej półki" to rozrywkowa podroż przez świat znanych, popularnych i dobrych piosenek w znakomitym wykonaniu. Pretekstem do muzycznej wędrówki są odwiedziny w Centrum Handlowym i jego poszczególnych działach, jak Kwiaty, Optyka czy Jubiler. Usłyszmy m.in.: "Kwiaty we włosach", "Czy te oczy mogą kłamać" oraz "Diamentowy kolczyk" i wiele innych ważnych i lubianych przez publiczność utworów. Wykonanie piosenek w nowych okolicznościach i sposób ich powiązania z danym działem sklepu dodaje wydarzeniu humorystyczny i wyjątkowy charakter. Całość wiąże dowcipne i błyskotliwe prowadzenie koncertu przez Andrzeja Strzeleckiego.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group