Filmowe nowości w kinie Helios!

09.10.2019   Autor: Redakcja
W tym tygodniu kino Helios zaprasza na premierowe pokazy szeroko nagradzanego dramatu „Boże ciało” oraz animowaną komedię dla całej rodziny „O Yeti!”. Kinomani będą mogli obejrzeć także m.in. kryminał „Joker”, drugą część hitu „Był sobie pies”, a także polską komedię „(Nie)znajomi”.

Najnowsza produkcja Jana Komasy - „Boże ciało”, opowiada historię dwudziestoletniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę. Po warunkowym zwolnieniu chłopak zaprzyjaźnia się z proboszczem niewielkiej parafii i podczas jego nieobecności zaczyna pełnić posługę kapłańską udając księdza. Jego metody ewangelizacji budzą kontrowersje, lecz z czasem charyzma fałszywego księdza porusza ludzi.Wielbicielom kina familijnego Helios oferuje pokazy premierowe „O Yeti!”. Nastolatka Yi spotyka młodego Yeti na dachu apartamentowca w którym mieszka i wraz ze swoimi psotnymi przyjaciółmi Jin i Peng nadają mu imię „Everest”. Wspólnie organizują niezwykłą wyprawę, aby magiczne stworzenie wróciło do swej rodziny, mieszkającej w najwyższym punkcie Ziemi. Każdy krok tej wyprawy śledzi jednak Burnish, sprytny milioner, który marzy o schwytaniu Yeti, oraz dr Zara, która pragnie by Everest wrócił do domu.Helios zaprasza również na kolejne przygody psa Bailey’a w kontynuacji światowego hitu „Był sobie pies”, a także pokazy polskiej komedii „(Nie)znajomi” z m.in. Mają Ostaszewską, Tomaszem Kotem, Aleksandrą Domańską i Kasią Smutniak w rolach głównych.

Godnym uwagi jest także wybitny kryminał „Joker”, w którym przedstawiona jest historia jednego z cieszących się najgorszą sławą superprzestępców uniwersum DC. Przedstawiony przez Phillipsa obraz kultowego czarnego charakteru, Arthura Flecka, człowieka zepchniętego na margines, to nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale także opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście.

Filmowe emocje to wspaniały pomysł na niezapomniany czas w gronie rodziny i przyjaciół. Szczegółowe informacje, aktualny repertuar oraz opcja zakupu biletów dostępne są na stronie: www.helios.pl. Do zobaczenia na seansach!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group