Spektakl "Cud" teatru Capitol - rozstrzygnięcie konkursu

16.09.2019   Autor: Redakcja
---1700

Hanna Śleszyńska, Jacek Lenartowicz i inne gwiazdy polskiej sceny aktorskiej wystąpią na deskach Auli w pilskim PWSZ już tej jesieni. Teatr Capitol odwiedzi Piłę ze swoim hitowym spektaklem pt. "CUD". Dziś rozstrzygamy konkurs, w którym były do wygrania dwa podwójne bilety na spektakl, który odbędzie się 18 października 2019 r.
 

Komedia w hiszpańskim charakterze rozbawi publiczność do łez. Akcja spektaklu rozgrywać się będzie w hiszpańskim miasteczku. Przymusowy pobyt w nim Hubertusa Nowaka nie jest mu w smak. Awaria samochodu, telefoniczna gorąca linia z prawnikiem w sprawie papierów rozwodowych i perspektywa spędzenia nocy w podrzędnym hotelu niegrzeszącym luksusami. Ale… to nie koniec nieprzyjemnych zdarzeń, które tego dnia spadną na głowę producenta desek klozetowych. Gdy pogodzony z niesprzyjającym mu losem, zmęczony Hubertus szykuje się do snu, niefortunny bieg wypadków rozkręca się na dobre. W jego pokoju zjawia się młoda studentka. W całym San Miguel pokoi brak, więc strudzona podróżniczka rozpoczyna noclegowe negocjacje. Nie chcąc okazać się potworem, Nowak lituje się nad biedną dziewczyną. W końcu to tylko jedna noc. Obydwoje nie przeczuwają nawet, że będzie to noc pełna cudów…

obsada (wymiennie):
Hubertus Nowak: Bogdan KALUS / Jacek LENARTOWICZ
Róża Nowak: Hanna ŚLESZYŃSKA / Beata Olga KOWALSKA
Nelli: Laura BRESZKA / Magdalena WRÓBEL
Benny: Maciej RADEL / Adam FIDUSIEWICZ / Igor OBŁOZA
Juan: Władysław GRZYWNA / Sylwester MACIEJEWSKI

Aby otrzymać wejściówki, należało tylko ciekawie odpowiedzieć na pytanie: „Co najbardziej lubisz w teatrze?” A szczęśliwcami w konkursie zostali Zbigniew Bogucki z Margonina oraz Klaudia Kos z Piły. Gratulujemy!

Nadal dostępne są bilety na spektakl. Można je nabyć internetowo za pośrednictwem stron: www.teatrcapitol.pl, www.kupbilecik.pl oraz www.ebilet.pl. Rezerwować bilety można też mailowo na bilety.pila@teatrcapitol.pl.

Link do bezpośredniego zakupu

Link do wydarzenia na Facebook'u

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group