Maya ze Starej Wiśniewki objawieniem Mam Talent

15.09.2019   Autor: Redakcja
336---187
Maya ze Starej Wiśniewki (gm. Zakrzewo) zdobyła serca jurorów "Mam Talent". W kwalifikacjach wykonała utwór "Nieznajomy" Dawida Podsiadły i swoim mocnym wokalem zrobiła niesamowite wrażenie. Agnieszka Chylińska bez zastanowienia wcisnęła "Złoty Przycisk", który gwarantuje May'i miejsce w półfinale show.

15-letnia Maya Thomas zwróciła na siebie uwagę od pierwszych sekund występu. Wprawiła w zachwyt jurorów, w roli których pojawili się Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Augustin Egurrola. W 12. edycji programu jako jedna z nielicznych uczestników zdobyła "Złoty Przycisk". Mogą go użyć jurory oraz prowadzący tylko raz podczas całych kwalifikacji. Maya zachwyciła Agnieszkę Chylińską, przewodniczącą jury już w drugim castingowym odcinku. Teraz młoda dziewczyna będzie się przygotowywać do występu na żywo podczas półfinału, do którego trafia 40 najbardziej utalentowanych uczestników. Nagroda główna to 300 tysięcy złotych.
Maya uczęszcza do pierwszej klasy liceum w Złotowie. Od dziecka uwielbiała śpiewać. Jej występy uświetniały wiele uroczystości i wydarzeń. Teraz postanowiła spróbować sił przed większą publicznością. 

Fot. Mirosław Sosnowski / TVN

Występ May'i możemy obejrzeń TUTAJ

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group