Premiera spektaklu "CUD" Teatru Capitol w Pile - wygraj bilety!

09.09.2019   Autor: Redakcja
---2697

Hanna Śleszyńska, Jacek Lenartowicz i inne gwiazdy polskiej sceny aktorskiej wystąpią na deskach Auli w pilskim PWSZ już tej jesieni. Teatr Capitol odwiedzi Piłę ze swoim hitowym spektaklem pt. "CUD". Mamy do wygrania bilety na spektakl, który odbędzie się 18 października 2019 r.
 

Komedia w hiszpańskim charakterze rozbawi publiczność do łez. Akcja spektaklu rozgrywać się będzie w hiszpańskim miasteczku. Przymusowy pobyt w nim Hubertusa Nowaka nie jest mu w smak. Awaria samochodu, telefoniczna gorąca linia z prawnikiem w sprawie papierów rozwodowych i perspektywa spędzenia nocy w podrzędnym hotelu niegrzeszącym luksusami. Ale… to nie koniec nieprzyjemnych zdarzeń, które tego dnia spadną na głowę producenta desek klozetowych. Gdy pogodzony z niesprzyjającym mu losem, zmęczony Hubertus szykuje się do snu, niefortunny bieg wypadków rozkręca się na dobre. W jego pokoju zjawia się młoda studentka. W całym San Miguel pokoi brak, więc strudzona podróżniczka rozpoczyna noclegowe negocjacje. Nie chcąc okazać się potworem, Nowak lituje się nad biedną dziewczyną. W końcu to tylko jedna noc. Obydwoje nie przeczuwają nawet, że będzie to noc pełna cudów…

obsada (wymiennie):
Hubertus Nowak: Bogdan KALUS / Jacek LENARTOWICZ
Róża Nowak: Hanna ŚLESZYŃSKA / Beata Olga KOWALSKA
Nelli: Laura BRESZKA / Magdalena WRÓBEL
Benny: Maciej RADEL / Adam FIDUSIEWICZ / Igor OBŁOZA
Juan: Władysław GRZYWNA / Sylwester MACIEJEWSKI

Chcecie wybrać się na ten spektakl? Mamy dla Was dwa podwójne bilety na spektakl, który odbędzie się już 18 października o godz. 19:30 w Auli Auditorium Maximum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile przy ul. Podchorążych 10.

Co zrobić, aby je otrzymać?

Wystarczy tylko ciekawie odpowiedzieć na pytanie: „Co najbardziej lubisz w teatrze?

Nagrody otrzymają autorzy najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do piątku 13 września do godz. 16:00. Rozstrzygnięcie konkursu w poniedziałek 16 września do godz. 12:00.

Odpowiedź należy przesłać na adres: konkurs@asta24.pl, podając również swoje dane osobowe (imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy).

Regulamin konkursu

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group