Pożegnanie lata w Wałczu

30.08.2019   Autor: Justyna Zamorska
672---
Liczne koncerty, festiwal kolorów, pokazy sprzętu lotniczego i skoków spadochronowych – tak powiat wałecki będzie świętował zakończenie lata. Imprezy potrwają przez cały weekend, a rozpoczną się już dziś w Wałczu.

- zapraszamy do park Rest Art nad jezioro Raduń, gdzie będzie o 21.00 koncert Brodacze Live Act, ciekawy event, może na te chwile mało popularnego ale fenomenalnego zespołu muzycznego. A w sobotę już od rana, od godz. 10.00 na Mosirze, przez cały dzień podsumowanie turniejów zarówno siatkówki, piłki nożnej i koszykówki - zaprasza, Maciej Żebrowski, burmistrz Wałcza

Później będzie kolorowo i smacznie. Uczestnicy będą mogli obsypać się kolorowymi proszkami i skosztować smakołyków z foodtrucków. Sobotnie pożegnanie lata w Wałczu będzie muzyczne. Na scenie wystąpi Nocna Zmiana Bluesa i zespół Cree. Natomiast w Mirosławcu odbędzie się Festyn Lotniczy, a w programie między innymi prezentacja sił powietrznych, pokaz skoków spadochronowych i pokaz zwalczania niskolecących celów. Weekend zakończy się miejskimi obchodami 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Z tej okazji w Muzeum Ziemi Wałeckiej wystąpi zespół Między Nami, a na Cmentarzu Wojennym na Bukowinie odbędą się miejskie uroczystości. Obchody zakończy happening pokojowy na Placu Wolności w Wałczu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group