Koncert Wiedeński w Wałeckim Centrum Kultury. Rozstrzygnięcie konkursu

19.08.2019   Autor: Angelika Zalewska
276---241
W sobotę 19 października o godzinie 17:00 odbędzie się Gala Wiedeńska w Sali Widowiskowej Wałeckiego Ośrodka Kultury. W trakcie koncertu usłyszeć będzie można obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych.

Zobaczyć będzie można wybitnych, polskich kameralistów młodego pokolenia, występujących na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.
My z okazji tego wydarzenia zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania był podwójny bilet na Koncert Wiedeński. By go wygrać należało odpowiedzieć na pytanie: Jaki jest najbardziej znany walc Johanna Straussa?

Prawidłowa odpowiedź to: Nad pięknym modrym Dunajem.

Szczęśliwym zdobywcą biletów jest Angelika Gruntkowska. 

Zwycięzcy gratulujemy!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group