Repertuar Kina Helios na najbliższy tydzień

07.08.2019   Autor: Redakcja
1013---503
Ten tydzień przynosi nam aż dwa przedpremierowe filmy, w czwartek odbędzie się komedia "Na bank się uda" oraz kryminalny dreszczowiec "Pewnego razu w Hollywood".

W kinie pojawią się także dwie premiery. Pierwsza z nich to kontynuacja znanego wszystkim filmu animowanego „Toy story 4”, a opowiada o Chudym, który zawsze swoją uwagę poświęca na opiece nad Andy i Bonnie. Kiedy w pokoju Bonnie pojawia się nowa zabawka o imieniu Sztuciek, wielka wyprawa ze starymi i nowymi znajomymi u boku pokaże Chudemu, jak wielki może być świat dla zabawki. Sam Sztuciek — projekt rękodzielniczy będący połączeniem łyżki z widelcem — bynajmniej nie uważa się za zabawkę i najchętniej w ogóle zrezygnowałby z udziału w przygodzie.


Premierowo także horror „Upiorne opowieści po zmroku”, a opowiada o  upiornej posiadłości rodziny Bellows, która rzucała ponury cień na okolicę. To właśnie tam, w domu położonym na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna – Sarah opisała swoje pełne strasznych sekretów życie w tajemniczej księdze. Wkrótce opowieści z niej staną się przerażająco realne dla grupy przyjaciół, którzy po latach trafią do opuszczonego domu Sarah. Ignorując ostrzeżenia uwolnią oni złowrogą moc księgi i przebudzą do życia istoty z najgorszych koszmarów. 
Helios przygotował również projekty specjalne. Z cyklu Kultura Dostępna w czwartek o 13:00 i 18:00 „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”. W ramach Kina Konesera w poniedziałek o 18:30 film „W deszczowy dzień w Nowym Jorku”Helios dla Dzieci przygotował w niedzielę o 10:30 film „Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 5”.

Nadal będą wyświetlane filmy: „Annabelle wraca do domu”, „Król lew”, „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”, „Wilk w owczej skórze 2”.

Szczegóły repertuaru dostępny na stronie Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group