Połamał wszystkie kości w twarzy nieznajomego...

11.07.2019   Autor: Magdalena Lach
211---86
Próba usiłowania zabójstwa w Trzciance. Damian P. brutalnie pobił 54-letniego mężczyznę, zadając mu ciosy w twarz. Na wniosek prokuratury sąd aresztował mężczyznę na trzy miesiące.

- Dzielnicowy z trzcianeckiego komisariatu będąc po służbie zauważył leżącego na chodniku mężczyznę, a nad nim stojącego młodego człowieka, który wykonywał dziwne ruchy rękoma. 25-latek spowodował u swojego starszego kolegi obrażenia w postaci licznych złamań twarzoczaszki, zadając mu ciosy pięściami po głowie oraz kopiąc go w głowę - relacjonuje mł. asp. Justyna Przybył z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie.
W wyniku pobicia została złamana niemal każda kość twarzoczaszki mężczyzny. Poszkodowany był pod wpływem alkoholu. Mężczyźni nie znali się wcześniej. Spotkali się pierwszy raz w drodze do sklepu. Monitoring zarejestrował, że wyszli już z niego razem. Następnie doszło do pobicia.

Trzcianecka prokuratura postawiła Damianowi P. zarzuty usiłowania zabójstwa. Mężczyzna przyznał się do winy, jednak nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego dopuścił się tego czynu.​

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group