Najnowszy repertuar Heliosa

12.06.2019   Autor: Redakcja
1311---2276
Na zewnątrz bardzo gorąco dlatego to doskonała okazja aby udać się do kina Helios w Pile, gdzie jest przyjemnie chłodno a do tego w ostatnim tygodniu szkolnym oferuje nam kilka premierowych filmów. 

Pierwszą premierą jest "Godzilla II: Król potworów", kolejna odsłona filmowego MonsterVerse, opowiada historię o bohaterskich czynach członków kryptozoologicznej agencji Monarch, którzy muszą zmierzyć się z całą zgrają gigantycznych potworów. W tym również z potężnym Godzillą, który staje do walki z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem — trzygłowym Królem Ghidorahem. Kiedy te pradawne supergatunki, o których istnieniu dawno zapomniano, ponownie powstają, rozpoczyna się walka o dominację... a to stawia na szali przetrwanie ludzkości.
A w piatek 14 czerwca o godz. 23:00 Helios zaprasza na MARATON GODZILLI. Noc rozpocznie się spektakularnym powrotem do klasycznej opowieści przygodowej w filmie „Godzilla”. Następnie premierowo, kolejna odsłona filmowego MonsterVerse, długo wyczekiwany „Godzilla II: Król Potworów”. Gigantyczny gad powraca aby przywrócić równowagę w przyrodzie. Na koniec trzymający w napięciu i niezwykle efektowny „Kong: Wyspa Czaszki”.

Kolejna premiera skierowana jest głównie do najmłodszych: "Agent Kot". Wyreżyserowana przez zdobywców Oscara – braci Lauenstein animacja to pełna gagów i sympatycznych bohaterów komedia (prawie)sensacyjna, która z łatwością podbije serca widzów w każdym wiekuKotka Roxi marzy o tym, by zostać agentką i brać udział w sekretnych misjach. Szansa na to pojawia się, kiedy w okolicy jej domu dochodzi do zuchwałych kradzieży, a sama Roxi dość przypadkowo zostaje wciągnięta w kryminalną intrygę. Na przekór kłopotom postanawia jednak wziąć sprawy w swoje pazurki i schwytać rabusiów. Szczęśliwie, nie jest sama, bo na swojej drodze spotyka brawurową ekipę pomocników. W ten sposób szeregi samozwańczych „detektywów” zasilają: wyszczekany pies Elvis, który niejednemu dał w kość, osioł Eustachy – mistrz kamuflażu o cyrkowych wręcz zdolnościach oraz neurotyczny kogut Ferdek – niezrównany i lekko niezrównoważony specjalista w dziedzinie ucieczek z kurnika. Wszyscy oni łączą siły w walce ze złem i ruszają tropem bandytów. Coś jednak idzie nie tak i to nasi bohaterowie zostają… uznani za szajkę złodziei! Ścigani przez policję, „agenci ściśle fajni” zrobią wszystko, by złapać przestępców i oczyścić swoje dobre imię.

Nie zabraknie również kina akcji połączonego z fantastyką oraz dawką uśmiechu, wszystko to dzięki "Men in Black International". Men in Black zawsze chronili Ziemię przed szumowinami z innych planet. Tym razem zmierzą się z największym globalnym zagrożeniem w historii – w ich organizacji jest… wtyczka. W filmie zobaczymy plejadę gwiazd: Chrisa Hemswortha, Tessę Thompson, Rebeccę Ferguson, Laurenta Bourgeois, Larry’ego Bourgeois oraz laureatkę Oscara® Emmę Thompson i Liama Neesona.

Ostatnią premierą tygodnia, która odbędzie się 20 czerwca będzie horror „Laleczka” - przedstawia historię Karen (Aubrey Plaza), która w prezencie urodzinowym daje synowi (Gabriel Bateman) lalkę. Kobieta nie jest jednak świadoma złowieszczej natury zabawki.

Ciekawie również się zapowiadają projekty specjalne. W ramach Kina Konesera film „Podwójne życie” w poniedziałek o 18:30. Z cyklu Kultura Dostępna „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” w czwartek o 13:00 i 18:00. W Kinie Na Temat „Panda i banda” oraz "Kot Agent", natomiast w niedzielę Helios dla Dzieci zaprasza  na "Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 1". 

Nadal będą wyświetlane filmy: „Aladyn”, "X-Men: Mroczna Phoenix", „Rocketman", „Paskudy. UglyDolls”, "Kto napisze naszą historię" oraz „Pokemon Detektyw Pikachu”.
 
Szczegóły repertuaru dostępne na stronie Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group