Sarsa i Edyta Górniak na Dni Ziemi Czarnkowskiej

06.06.2019   Autor: Maciej Parysek
Koncerty Edyty Górniak i Sarsy będą kulminacją tegorocznych Dni Ziemi Czarnkowskiej. W trakcie czterodniowego święta miasta zaplanowano wiele atrakcji, a wszystko rozpoczyna się w czwartek szóstego czerwca od występu zespołu folklorystycznego z Gruzji.

- Dzięki kontaktom z gminą Czarnków i zaproszeniem gości z Gruzji będą mieli okazję zaprezentować się w miejskiej przestrzeni w czwartek wieczorem. W piątek to wielka uczta dla wszystkich miłośników szlagierów operetkowych w wykonaniu trzech tenorów Tenore Voice z orkiestrą Moderato - mówi Jan Pertek, dyrektor MCK. 

Czarnkowska publiczność wysłucha licznych arii operowych, operetkowych, pieśni neapolitańskich i światowych szlagierów. Na sobotę zaplanowano turniej brydżowy o puchar burmistrza, rajd rowerowy dla rodzin oraz turniej w badmintona. Wieczorem w amfiteatrze wystąpi Edyta Górniak, na 23.30 zaplanowano pokaz laserowy na Skoczni Narciarskiej w parku Staszica, a scenariusz tego widowiska trzymany jest w tajemnicy.

Niedziela to moc atrakcji dla najmłodszych w ramach Dziecięcego Pikniku Mlecznego. Wszystko rozpocznie się o godzinie 15:00 w parku Staszica. Na godzinę 18:00 przewidziano koncert muzyki myśliwskiej. O godzinie 21 na scenie zaprezentuje się gwiazda tego dnia czyli Sarsa.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group