Marihuana, ecstasy i kradziony motocykl

17.05.2019   Autor: Redakcja
349---231
Konopie indyjskie, marihuana oraz tabletki ecstasy i kradziony motocykl - zabezpieczyli policjanci z Wyrzyska i Piły. Funkcjonariusze zatrzymali cztery osoby.

Policjanci wpadli na trop grupy, która na terenie Wyrzyska i Łobżenicy zajmowała się rozprowadzaniem środków odurzających i substancji psychoaktywnych.

- 14 i 15 maja funkcjonariusze przy wsparciu funkcjonariusza Służby Celnej w Poznaniu i specjalnie przeszkolonego do takich zadań psa, ujawnili u osób zajmujących się rozprowadzaniem na terenie powiatu pilskiego znaczne ilości narkotyków. Zatrzymano czterech mieszkańców gminy Wyrzysk u których zabezpieczono ponad pół kilograma środków odurzających i psychotropowych, 372 tabletki ecstasy oraz ujawniono skradziony na terenie Niemiec motocykl - informuje sierż. sztab. Jędrzej Panglisz z Komendy Powiatowej Policji w Pile.
W trakcie przeszukania u jednego ze sprawców Osieku nad Notecią funkcjonariusze znaleźli plantację konopi indyjskich. W specjalnie przygotowanych pomieszczeniach znajdowało się 47 roślin w różnych fazach wzrostu.

U sprawców na poczet przyszłych kar zabezpieczono samochód oraz gotówkę. Jedna osoba trafiła do tymczasowego aresztu. Pozostałe trzy, zostały objęte policyjnym dozorem.

fot. KPP Piła

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group