Nowości w kinie Helios

08.05.2019   Autor: Redakcja
Duża dawka kinowych emocji już od piątku. Miłośnicy horrorów nie mogą przegapić najnowszego filmu z tego gatunku, a wraz z nim całego maratonu horrorów. W premierach najbliższego tygodnia znajdziemy animowaną przygodę idealną na spędzenie czasu z rodziną.

Już od piątku kolorowa, magiczna animacja pt. „Kraina cudów” . June, urodzona optymistka, dla której każdy nowy dzień jest nową przygodą, niespodziewanie odkrywa nieprawdopodobne, ukryte w lesie wesołe miasteczko – pełne niezwykłych atrakcji i zabawnych mówiących zwierząt. Tyle że coś tam nie gra… June wkrótce odkryje, że park istnieje tylko w jej wyobraźni, jest więc jedyną osobą, która może zaprowadzić tam porządek. Dziewczynka łączy siły z niezwykłymi zwierzakami, by ocalić park i przywrócić jego cudowną atmosferę.


 
„Topielisko. Klątwa La Llorony” to nowość z gatunku horrorów. La Llorona. Płacząca kobieta. Przerażająca zjawa uwięziona między Niebem i Piekłem, skazana na okrutny los, który przypieczętowała własnymi czynami. Samo wymienienie jej imienia wzbudzało postrach na całym świecie od pokoleń. Za życia utopiła własne dzieci w szale zazdrości, po czym rzuciła się za nimi w rzeczne odmęty, płacząc z bólu. Teraz jej łzy są wieczne. Niosą ze sobą śmierć. Ci, którzy usłyszą jej wołanie w mroku nocy, są zgubieni. La Llorona czai się w ciemności i poluje na dzieci, rozpaczliwie usiłując zastąpić nimi własne. Z każdym kolejnym stuleciem jej żądza stawała się coraz bardziej nienasycona... a jej metody - coraz okrutniejsze. W latach 70. XX wieku w Los Angeles La Llorona grasuje w mroku nocy, prześladując dzieci.


 
Kino Helios jak zawsze przygotowało ciekawe projekty specjalne. Dzieci mogą zarezerwować sobie niedzielny poranek na "Bajeczki Maszy cz. 6" w ramach Filmowych Poranków z kinem Helios. Z cyklu Kino Konesera „Wilcze echa” w poniedziałek o 18:30. Noc z piątku na sobotę to Maraton horrorów z La Loroną. W ramach Kultury Dostępnej „Kamerdyner” w czwartek o godz. 13:00 i 18:00. A z cyklu Kino Kobiet „Słodki koniec dnia” w środę o godz. 18:30.
 
Nadal będą wyświetlane filmy: „Avengers. Koniec gry” oraz  „Smętarz dla zwierzaków”.
 
Szczegóły repertuaru dostępne na stronie Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group