Nagrody dla spółdzielni w Czarnkowie

18.04.2019   Autor: Redakcja
---

Pierwsze oraz trzecie miejsce w konkursie „Na inwestycję roku” Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami zdobyła Czarnkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Jury nagrodziło remont placu postojowego na Osiedlu Zacisze. Uznanie znalazła także termomodernizacja bloków przy ulicy Parkowej.

- Są to budynki, które były już docieplone, ale były docieplone metodą ciężką i mokrą na przełomie lat 70 i 80. W tym momencie zostały poddane termomodernizacji nową metodą- lekką, styropian wraz z dociepleniem ścian piwnic i wymianą stolarki okiennej - mówi Andrzej Kraft, członek zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Czarnkowie

Nagrodzone inwestycje były oceniane pod kątem innowacyjności i nowoczesności zastosowanych rozwiązań, wprowadzonych udogodnień dla osób niepełnosprawnych czy wpływu na środowisko i ładu urbanistycznego. Pierwsze miejsce w konkursie na inwestycję roku zdobył remont parkingu postojowego na Osiedlu Zacisze. Na placu jednocześnie może zaparkować 70 aut, a dostęp do parkingu ograniczony jest szlabanem na pilota. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie statuetek odbyło się w Zamku Na Skale w Lądku Zdroju. Była to trzecia edycja tego konkursu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group