Moja Asta: dostęp do wyemitowanych programów

07.02.2019|Autor: Magdalena Lach

Nowa usługa dla abonentów sieci ASTA-NET. Od lutego dostępna jest funkcja pozwalająca obejrzeć programy, których widzowie nie mieli okazji zobaczyć w czasie ich emisji.

– Nową funkcjonalnością dla naszych klientów, korzystających z Telewizji ASTA jest nowa platforma na dekoderach Globo, która nazywa się MOJA ASTA. Można ją włączyć za pomocą przycisku na pilocie „Home”
– tłumaczy Adam Kasprzyk, koordynator sprzedaży ofensywnej ASTA-NET.

Korzystając z czerwonego przycisku na pilocie można zyskać dostęp do programów TV ASTA. Funkcjonalność pozwala abonentom na oglądanie programów już emitowanych. Widzowie mają dostęp do wszystkich odcinków ulubionych programów i wydań informacyjnych.

W usłudze Moja Asta będą się również pojawiać niektóre przedpremierowe odcinki. Na przykład „Zawodowców”. Informacje o prapremierach będą pojawiać się na bieżąco. Usługa jest bezpłatna i udostępniona wszystkim abonentom posiadającym dekodery Globo.

Przeczytaj więcej o: asta-net, dla abonentów sieci ASTA-NET, Moja Asta, Moja Asta: dostęp do wyemitowanych programów, telewizja asta, TV ASTA

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

  • 1

    Czy można zatem wymienić swój dotychczasowy dekoder na GLOBO?