Początek lutego w kinie Helios

30.01.2019   Autor: Redakcja
---

Repertuar kinowy wzbogaci się od piątku w film dla całej rodziny: „Mia i biały lew” o także przedpremierową animację „Lego ® Przygoda 2”. Oprócz odsłon premierowych, kino Helios proponuje ciekawe projekty specjalne oraz nie zabraknie filmów tygodnia, w których furorę robi "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3".

W piątek premiera przygodowej animacji „Lego Przygoda 2”. Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki, aby w jej sercu prowadzić niezwykłą farmę. Pewnego dnia na świat przychodzi na niej piękne i jedyne w swoim rodzaju białe lwiątko o imieniu Charlie. Tak zaczyna się historia zdumiewającej przyjaźni między dziewczynką i wyjątkowym zwierzęciem, którzy wspólnie wychowują się w najbardziej malowniczym zakątku Ziemi. Kiedy Mia kończy 14 lat, a Charlie dorasta i staje się potężnym lwem, jej ojciec podejmuje dramatyczną decyzję. Dziewczynka będzie musiała pożegnać się ze swoim dzikim przyjacielem raz na zawsze. Mia za nic w świecie nie chce na to pozwolić. Próbując uratować Charliego, decyduje się na ucieczkę w nieznane. Wspólnie z białym lwem opuszcza rodzinną farmę i wyrusza na poszukiwanie nowego domu dla przyjaciela. Tak oto zaczyna się decydujący test ich przyjaźni i najbardziej niesamowita przygoda w życiu Mii i potężnego króla zwierząt.

W ramach Kina Konesera, „Kursk” w poniedziałek o 18:30. W środę o 18:30 kobiety będą mogły spotkać się na wspólnym seansie filmowym, a wyświetlany będzie film „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”. W Kinie na Temat „Chłopiec z burzy” w piątek o 14:00 a w ramach Kultury Dostępnej „Twarz” w czwartek o 13:00 i 18:00.

W kinie Helios nadal będzie można zobaczyć filmy: „Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru”, „Chłopiec z burzy”, „Diablo. Wyścig o wszystko”, „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, „O psie, który wrócił do domu”, „Ralph Demolka w internecie” oraz „Underdog”.

Szczegóły repertuaru dostępny na stronie Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group