Sprawdź, co grają w kinie Helios

17.01.2019   Autor: Redakcja
---

Niewątpliwie ciekawą propozycją na najbliższy tydzień jest polski film akcji „Diablo. Wyścig o wszystko”. W repertuarze na najbliższy tydzień nie zabraknie również filmów familijnych oraz wyszukanych projekcji specjalnych.

W piątek premiera „Diablo. Wyścig o wszystko”. Pasją Kuby są szybkie samochody, zawrotna prędkość i ekstremalne wyścigi. Jego siostra Lena musi przejść bardzo kosztowną operację za granicą. Chcąc zdobyć potrzebne środki, chłopak postanawia brać udział w nielegalnych rajdach. Talent i brawurę młodego kierowcy zauważa wpływowy gangster – Max. Proponuje chłopakowi udział w okrytym złą sławą wyścigu, który niejeden kierowca przypłacił kalectwem, a nawet życiem. Nagrodą dla zwycięzcy legendarnych zmagań jest tytuł „Diablo. Wyścig o wszystko” i kilkaset tysięcy euro. Kuba podejmuje ryzyko i wkracza do podejrzanego świata wielkich pieniędzy, pięknych kobiet i szemranych interesów.

Kolejny film z o przygodach galów „Asterix i Obelix. Tajemnice magicznego wywaru”. Po pechowym upadku z drzewa, podczas zbiorów jemioły, druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Wcześniej jednak musi zadbać o bezpieczeństwo wioski i znaleźć dla siebie godnego następcę. W towarzystwie Asteriksa i Obeliksa wyrusza więc w świat, w poszukiwaniu młodego utalentowanego druida, któremu mógłby powierzyć tajemnicę magicznego wywaru. Tymczasem o problemach Galów dowiadują się ich najwięksi wrogowie. Dowodzeni przez Juliusza Cezara i złego druida Sulfuriksa, Rzymianie wymyślają intrygę, która pozwoli im zdobyć przepis na eliksir siły. Tak rozpoczyna się wielka, zaczarowana przygoda – prawdziwy kocioł śmiechu i zaskakujących zdarzeń!

Niesamowity film familijny „Chłopiec z burzy” opowiada o kilkuletni Michaelu mieszkającym z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży znajduje trzy osierocone ma­lutkie pelikany. Tak zaczyna się niezwykle wzruszająca, pełna humoru i przygód opowieść o przyjaźni chłopca z jednym z pelikanów, zwanym Panem Percivalem. Historia o tym, jak wiele potrafią sobie dać i jak wiele mogą się od siebie nauczyć. Mozolna nauka latania, walka z kłusownikami polującymi na nadmorskie ptaki i niekończące się wspólne wygłupy, zacieśniają niezwykłą więź między Michaelem a zwierzęciem. W końcu jednak przychodzi moment, gdy pelikan dorasta, a chłopiec musi opuścić domek na plaży. Czy ich przyjaźń jest w stanie przetrwać?

W ramach Kina Konesera ambitny film z Gabrielą Muskałą „Fuga” opowiadający o Alicji, która w wyniku choroby straciła pamięć. Z cyklu Kino Na Temat „Chłopiec z burzy”, a w Kulturze Dostępnej „Zimna wojna”.

W kinie Helios nadal będzie można zobaczyć filmy: „Bumblebee”, „Ralph Demolka w internecie”, „Sekretny świat kotów”, „Underdog” oraz „Zabawa, zabawa”.

Szczegóły repertuaru dostępny na stronie kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group