Charytatywny odcinek "Zawodowców" wylicytowany

30.11.2018   Autor: Artur Maras
---

Ponad 2 tys. zł udział w programie Marcina Maziarza "Zawodowcy" w TV ASTA wylicytował Marcin Magdziarz - przedsiębiorca z Piły. Licytacja była prowadzona na rzecz Nikoli Bojaczuk. 9-latka z Piły zmaga się z ostrą białaczką.

W połowie listopada przedstawiliśmy na naszej antenie historię chorej na białaczkę 9-letniej Nikoli. W pomoc dziewczynce włączyła się także nasza telewizja, wystawiając udział w jednym z odcinków programu „Zawodowcy”. O udział w nim walczyły dwie firmy. Ostatecznie licytację kwotą 2025 zł wygrała firma Pilcom z Piły. Kwota zasili konto na którym zbierane są pieniądze na leczenie dziewczynki.

- Bardzo cieszę się, że udało się wylicytować charytatywny odcinek Zawodowców. Spotkaliśmy się już ze zwycięzcą licytacji, omówiliśmy wstępnie to co będziemy robić. Wiem, że będę m.in. układać kable elektryczne - mówi Marcin Maziarz, prowadzący program „Zawodowcy” na antenie TV ASTA.

Jak się okazuje nie tylko kable. Zwycięzcą charytatywnej licytacji jest Marcin Magdziarz właściciel firmy zajmującej się sieciami komputerowymi i integracją takich systemów. Jak się okazuje prowadzącego program „Zawodowcy” czeka niełatwe zadanie.

- Będzie brał udział w procesie instalacji elektrycznych, teletechnicznych na inwestycjach, które wykonujemy na terenie Piły. Chciałbym pokazać mu jak to wygląda zatrudnić go do przykręcenia paru lamp, paru listew, zamontować parę kamer. W związku z tym jego osoba będzie bardzo mile widziana na naszych inwestycjach - zapewnia Marcin Magdziarz, właściciel firmy Pilcom.

Wydanie charytatywnego odcinka programu „Zawodowcy” będzie można zobaczyć na antenie TV ASTA już na początku przyszłego roku.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group