Potrzebna pomoc dla wałczanki chorej na raka

30.10.2018   Autor: Michał Kępiński
---

Agnieszka Taraska od 2016 roku zmaga się ze złośliwym nowotworem wątroby, który dał przerzuty do węzłów chłonnych, płuc, a w chwili obecnej nastąpił nawrót na klatkę piersiową. Na leczenie 31-latki potrzeba około 80 tysięcy złotych.

– Trzeba pieniędzy na operację, które nie są refundowane przez NFZ. Dziewczyna jest z Wałcza, w tej chwili mieszka poza Wałczem. Bardzo chora, bardzo młoda, ma rodzinę, ma dzieci. Próbujmy coś zrobić, żeby pomóc jej i zebrać trochę środków, żeby mogła tę operację potencjalną miała. W tej chwili na portalu na Facebooku Ha-Cha – Handlujemy Charytatywnie jest dużo fajnych akcji - zachęca Roman Wiśniewski, radny Rady Powiatu w Wałczu, administrator grupy Ha-Cha.

Można wylicytować między innymi zabiegi kosmetyczne, obiad w jednej z wałeckich restauracji, pościel czy zestaw płyt z wierszami i opowiadaniami dla dzieci. Wszystko po to by zebrać potrzebne środku na nierefundowaną operację Agnieszki Taraski. Więcej informacji na temat kobiety dostępne są na stronie fundacji złotowianka. Tam też znajdą Państwo wszystkie dane potrzebne do przekazania darowizny.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group