Dni Trzcianki. Dziś koncert Czadomana i Weekendu

22.06.2018   Autor: Klaudia Michalska
---

Trwają Dni Trzcianki. Za nami festyny w całej gminie. Kulminacyjnym punktem obchodów święta miasta będzie Noc Świętojańska, na której zagrają jedne z największych gwiazd disco polo.

- W tym roku w formie disco polo bawimy się. Będzie od godzinie 19.00 rozpoczęcie się koncertu, kończy się o 24.00 fajerwerkami. I tu spotyka się 2Magic, zagra Czadoman, Pudzian Band jak i także Weekend także, to będzie duże wydarzenie. Możliwość wypoczęcia, możliwość pobawienia się, a później w niedzielę relaksujemy się, żeby w poniedziałek do pracy wrócić - zachęca Krzysztof Czarnecki, burmistrz Trzcianki.

Koncert w Noc Świętojańską odbędzie się w piątek na nowej plaży jeziora Sarcz. Również w piątek rozpoczną się obchody 70-lecia klubu piłkarskiego Lubaszanin Trzcianka, o 16.00 uroczysta msza święta w kościele pw. św. Jana Chrzciciela, następnie o 17.00 otwarcie wystawy w Muzeum Ziemi Nadnoteckiej.

W sobotę i niedzielę na mieszkańców czekają także rozgrywki sportowe na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzciance.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group