Głowski zostanie prezydentem z pomocą zastępców?

13.06.2018   Autor: Artur Maras
---

Bez zmian na stanowiskach najbliższych współpracowników. Taką deklarację złożył dzisiaj prezydent Piły. Chodzi o obsadzenie najwyższych stanowisk w Urzędzie Miasta jeśli Piotr Głowski kolejny raz wygra wyścig o fotel prezydenta Piły.

- Są takie spekulacje, które mówią o zmianach w tym ścisłym zespole. Chciałbym dzisiaj powiedzieć, że jeżeli będę miał taką możliwość będę decydował o składzie współpracowników również tej najbliższej kadencji, to ten zespół, który jest ze mną oczywiście, o ile ich prywatne plany nie będą inne, chciałbym żeby mi towarzyszyli i dalej zmieniał miasto - zapewnia Piotr Głowski, prezydent Piły.

Przy wygranej w nadchodzących wyborach samorządowych, najbliższymi współpracownikami Piotr Głowskiego mieliby więc nadal pozostać jego obecni zastępcy Beata Dudzińska oraz Krzysztof Szewc. Na stanowisku skarbnika Gminy pozostałaby Ewelina Ślugajska, a funkcję sekretarza Gminy pełniłby nadal Roman Szarzyński.

Jednocześnie prezydent zapowiedział, że Koalicja Obywatelska podpisana w maju nie przewiduje stanowisk w Urzędzie Miasta dla kogoś z Nowoczesnej. Celem zawiązanej koalicji ma być bowiem stworzenie wspólnych list do rad gmin, powiatów i sejmiku województwa.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group