Asta Video Fest

Dwa wypadki drogowe w rejonie w trzcianeckim

14.05.2018   Autor: Klaudia Michalska
---

Funkcjonariusze mają za sobą pracowity weekend. W gminie Trzcianka doszło do dwóch wypadków. Dwie osoby trafiły do szpitala.

- Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy tylko samochód osobowy na drodze. Motocykl został już przez świadków zabrany z drogi i ustawiony na parkingu. Przed nami był na miejscu zespół ratownictwa medycznego ze szpitala w Trzciance, który opatrzył wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu. Kierowca został przetransportowany do szpitalnego oddziału ratunkowego - mówił mł. kpt. Ireneusz Łukaszewski z Państwowej Straży Pożarnej w Czarnkowie, JRG Trzcianka.

Okazało się jednak, że motocyklista nie odniósł poważniejszych obrażeń. Do tego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 178 na wysokości jeziora Sarcz. Dwudziestodziewięcioletni kierowca motocykla podczas wyprzedzania zahaczył pojazdem o dwa inne samochody. Jak się okazało, mężczyzna nie posiadał wymaganych uprawnień do jazdy motocyklem.

Do kolejnego wypadku doszło na trasie Trzcianka – Wołowe Lasy. Osiemnastoletni mieszkaniec Człopy z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Poszkodowanego z pojazdu musieli wydostać strażacy, następnie trafił on do Szpitala Specjalistycznego w Pile.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group